همکاری با یکدیگر برای ساختن دنیایی بهتر

نرم افزار eAnbar توسط تیم توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب کوزک (www.kavazak.com) تولید، نگهداری و پشتیبانی می شود. نرم افزاری که تحت عنوان eAnbar در اختیار شما قرار گرفته است، حاصل هم افزایی توان تخصصی تحلیل گران با تجربه و متخصص، برنامه نویسان زبده و پرتلاش و همچنین حاصل زندگی تک تک افرادی است که جهت ارتقاء صنعت کشور کمر بسته اند.
eAnbar از مشتریان خود بدینوسیله دعوت میکند که در تعامل با ما تنها به خرید یک نرم افزار نیاندیشند :
در صورتیکه قبلا نرم افزار eAnbar را تهیه کرده اید یا هم اکنون تصمیم به بهره برداری از آن گرفته اید و یا حتی اگر نیازی به خرید این نرم افزار ندارید، از شما دعوت میکنیم که به یک تعامل و تبادل فنی بلند مدت با ما بیاندیشید. تیم eAnbar تلاش دارد در حوزه ی تخصصی انبارداری و حسابداری انبارداری بهترین تجربیات فنی، مدیریتی و نیازمندی های واقعی صنایع را تحلیل و پیاده سازی نماید.
با پیاده سازی این سیستم در هر صنعت و یا با اعلام نیازمندی های نرم افزاری خود میتوانید به ارتقاء قابلیت ها و امکانات eAnbar کمک کنید و ما را در مسیر بهبود مستمر محصول و خدمات خود یاری کنید. قطعا همکاری تیم توسعه نرم افزاری eAnbar در کنار تجربه و نیازمندی های روز افزون و نوین صنعت می تواند به بهبود عملکرد انبارهای شما و دیگر صنایع بیانجامد.

سفارش و راه اندازی eAnbar

سفارش، نصب و راه اندازی eAnbar به سه مدل امکان پذیر است

سفارش و راه اندازی eAnbar

درخواست دموی eAnbar

درخواست ارسال لینک، نام کاربری و کلمه عبور جهت دسترسی به دمو

درخواست دموی eAnbar